Trójmiasto. Dom w okolicach Gdańska, Gdyni, Sopotu czy dalej?

Z budową domów w technologii energooszczędnej dotarliśmy aż do Trójmiasta. Morska aura sprzyja ekologicznym rozwiązaniom, a takie stosujemy właśnie w naszych domach.

 

Po otwarciu oddziału w nadmorskim mieście, spotkaliśmy się ze sporą aprobatą ze strony mieszkańców regionu. Któż z nas nie chciałby zamieszkać we własnych czterech kątach z widokiem na morze? Już dziś jesteśmy w tym miejscu dla Ciebie chętnie pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie!

 

Budowa to proces żmudny i skomplikowany. Oddając do użytku ponad setkę domów, doskonale wiemy jak zorganizować i skoordynować prace budowlane w sposób sprawny oraz efektywny. Naszym celem jest poprowadzić za Ciebie cały proces i pozostawić Cię z pięknym domem i uśmiechem na twarzy. Przekonasz się o tym już na pierwszym spotkaniu. Nasze biuro mieszczące się przy ul. Wschodniej 1A/1 w Gdyni pozostaje dla Ciebie zawsze otwarte i gotowe, aby uraczyć Cię świeżo zmieloną kawą oraz profesjonalnym doradztwem. Biuro położone jest 5 min od zjazdu z obwodnicy. Szanujemy Twój czas 🙂

 

Domy pierwszych Inwestorów, którzy postanowili obdarzyć nas zaufaniem mieszczą się w takich lokalizacjach jak: Gdańsk, Ostróżki, Mechelinki, Wejherowo czy Straszyn. Na pewno doskonale znasz te lokalizacje. Budowa to nasza pasja, dlatego każdy jej element realizowany jest przy zachowaniu należytej staranności. Wiąże się to z najwyższą jakością wykonania. Nie czekaj, przekonaj się sam jeszcze dziś!

Oddział Trójmiasto – zapraszamy!

Bezpłatna wycena budowy domu

Loading...
0
* Wymagane pola
Skontaktuj się z nami
Poznań
Warszawa
Wrocław
Łódź
Trójmiasto
Lubuskie

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Warszawa Północ

ul. Zabraniecka 8L
II piętro
03-872 Warszawa

Warszawa Południe

al. Krakowska 38
05-090 Janki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Łąkowa 11
95-050 Konstantynów Łódzki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Wschodnia 1A/1
81-575 Gdynia

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('location') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}