Galeria projektów

Poznaj projekty domów, które zostały skalkulowane przez nas pod kątem realizacji. Dzięki nim w łatwy sposób znajdziesz inspiracje i oszacujesz całkowite koszty wybudowania wymarzonego domu.

Filtruj
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: {{rangevalues.area.min}} m²
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: {{rangevalues.area.max}} m²
Maksymalna cena netto: {{rangevalues.price.max}} 000 PLN
Ilość wyfiltrowanych wyników: {{all}}
{{page}}

Projekty gotowe i indywidualne

Czy realizujemy wyłącznie projekty opisane na stronie? Absolutnie nie. Te ukazane powyżej to jedynie przykłady mające zobrazować różnorodność podejmowanych przez nas zleceń budowlanych. Nie boimy się żadnych zleceń na domy jednorodzinne i budujemy domy według każdego projektu, który pozwala na osiągnięcie wysokich standardów w zakresie energooszczędności. 

 

Projekt gotowy

Jeżeli uwielbiasz przeglądać liczne portale i serwisy z projektami domów i masz swojego faworyta, zgłoś się do nas. Dopytamy Cię o szczegóły, które w projekcie architektonicznym nie są zawarte. Sam będziesz mógł określić, na podstawie wiedzy, jaką zdobędziesz na spotkaniu, czy przykładowo ma to być dom murowany (ceramika? beton komórkowy? silikat?) czy modułowy (szkieletowy? keramzytowy?). Projekt gotowy wymaga także adaptacji czyli dostosowania do konkretnej działki. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ adaptacja gotowych projektów to jedna z oferowanych przez nas usług, którą często wykonujemy przed podjęciem współpracy związanej z realizacją zlecenia na budowę domu.

 

Projekt indywidulny

Często zdarza się, że jako przyszły inwestor nie potrafisz zdecydować się na jeden konkretny projekt, ponieważ nie ma takiego, który w 100% spełniłby Twoje potrzeby funkcjonalne i estetyczne. Tu także oferujemy swoją pomoc, ponieważ często wykonujemy projekty indywidualne, według których w dalszym etapie stawiamy nasze energooszczędne domy. Projekt indywidualny to świetne rozwiązanie pod każdym względem. Jego koszt w porównaniu do całej inwestycji jest bardzo niewielki i w praktyce niewiele różni się od zakupu projektu gotowego i jego adaptacji. Pozwala za to wybudować prawdziwy „dom marzeń”, który w najdrobniejszym szczególe spełni wymagania przyszłych domowników.

 

Projekt indywidualny z Domem Pełnym Energii

Uszyty na miarę, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb projekt domu energooszczędnego możesz u nas zamówić w cenie 4.000 zł netto! Cena to obejmuje specjalny rabat, jakiego udzielamy naszym klientom, którzy zechcą z nami ten projekt zrealizować na etapie budowy. 

Co jeśli z jakichkolwiek powodów nie będziesz chciał wybudować domu z nami? Nic straconego. Możesz otrzymać projekt za dopłatą w wysokości 7.000 zł netto. Cena 11.000 zł netto za projekt indywidualny to nadal niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, biorąc pod uwagę stawki innych biur architektonicznych czy tym bardziej finalny koszt całej inwestycji.

 

Gdzie i jak postawimy dom według Twojego projektu?

~ Po pierwsze – na Twojej działce budowlanej. Jeżeli jej jeszcze nie masz, doradzimy jakimi kryteriami, poza ceną i metrażem, warto się kierować przy jej wyborze. Pomożemy także w jej odnalezieniu na rynku nieruchomości,  

~ Po drugie – w jednym z sześciu województw (wielkopolskim, mazowieckim, dolnośląskim, łódzkim, pomorskim i lubuskim) .

~ Po trzecie – budujemy kompleksowo, od A do Z, co w praktyce oznacza rozpoczęcie prac od przygotowania terenu pod fundament, a skończywszy na przekazaniu Ci kluczy do domu. Najczęściej budowę doprowadzamy do stanu deweloperskiego, na życzenie inwestora oddajemy także domy pod klucz, do natychmiastowego zamieszkania.

Aby dowiedzieć się więcej wypełnij formularz wyceny budowy aby oszacować koszt budowy domu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio – dane kontaktowe poniżej. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami
Poznań
Warszawa
Wrocław
Łódź
Trójmiasto
Lubuskie

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Warszawa Północ

ul. Zabraniecka 8L
II piętro
03-872 Warszawa

Warszawa Południe

al. Krakowska 38
05-090 Janki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Łąkowa 11
95-050 Konstantynów Łódzki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Wschodnia 1A/1
81-575 Gdynia

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('location') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}