Łódź. Czekamy na Ciebie.

Zaciszny dom z pięknym ogrodem to marzenie wielu z nas. Wydarzenia związane z pandemią dodatkowo pogłębiły potrzebę posiadania miejsca do zamieszkania, które będzie dawało więcej swobody niż nawet najpiękniejszy apartament…

 

Decyzja o budowie własnego domu należy do jednej z najważniejszych w życiu. Niestety bardzo często okazuje się, że skomplikowany proces budowy, formalności czy współpraca z podwykonawcami nastręczają inwestorom wielu nieprzewidzianych problemów i czynią marzenie o własnym koncie coraz bardziej odległym. Najlepszym sposobem na uniknięcie rozczarowań i zaoszczędzenie ogromnej ilości cennego czasu jest skorzystanie z usług generalnego wykonawcy domów jednorodzinnych.

 

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem ludzi, którzy znają się na rzeczy. Zbudujemy dla Ciebie Twój wymarzony dom, a czas, który dzięki temu zyskasz, będziesz mógł przeznaczyć na to co pożyteczne i przyjemne. Dołącz do grona prawie 200 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług i cieszą się swobodą mieszkania w solidnym i tanim w eksploatacji domu.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego biura – Łódź, ul. Kopernika 38 lok. 14. Na miejscu czekają nasi profesjonalni doradcy techniczni, którzy wprowadzą Cię w zagadnienia związane z domami energooszczędnymi budowanymi w różnych technologiach. Z wielką przyjemnością zaprosimy Cię również na teren aktualnie prowadzonych przez nasz projektów w okolicach Łodzi. Zapewniamy miłą i rzeczową atmosferę przy filiżance pysznej kawy.

Odwiedź nas – zapraszamy!

Bezpłatna wycena budowy domu

Loading...
0
* Wymagane pola
Skontaktuj się z nami
Poznań
Warszawa
Wrocław
Łódź
Trójmiasto
Lubuskie

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Warszawa Północ

ul. Zabraniecka 8L
II piętro
03-872 Warszawa

Warszawa Południe

al. Krakowska 38
05-090 Janki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Łąkowa 11
95-050 Konstantynów Łódzki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Wschodnia 1A/1
81-575 Gdynia

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('location') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}