Bezpłatna wycena budowy domu

Bezpłatnie wyceń budowę wymarzonego domu lub przejdź do szybkiego kontaktu – oddzwonimy w ciągu 48 godzin.

Formularz wyceny

Loading...
0
* Wymagane pola

Dlaczego Dom Pełen Energii?

Rozwiązujemy problemy

Zauważyliśmy, że panuje powszechne przekonanie o tym, że budowa domu z zewnętrzną firmą jest bardzo droga. Nasza współpraca z klientami wielokrotnie pokazała, że taka budowa opłaca się pod wieloma względami i niesamowicie ułatwia życie oraz oszczędza stresów, jakich dostarczają firmy budowlane. Wierzymy, że wypracowaliśmy model budowy domów, który rozwiązuje najpopularniejsze problemy.

Optymalizujemy koszty

Współpraca z nami jest droga? To najczęściej pojawiający się mit. Wiele osób próbuje działania systemem gospodarczym, jednak pozorna oszczędność wychodzi prędzej czy później w jakości wykonania. W gruncie rzeczy z nami oszczędzasz! Od początku informujemy Cię o kosztach budowy. Dzięki doświadczeniu jesteśmy też w stanie znajdować oszczędności tam, gdzie pozornie ich nie widać.

Jesteśmy terminowi

Równie często słuchamy obaw dotyczących terminów wykonania prac. My zakładamy harmonogram prac, którego trzymamy się na tyle, na ile to możliwe. O każdych opóźnieniach informujemy i nadrabiamy je w pierwszym możliwym czasie. Nasi klienci często doceniają stały kontakt i to, że budowy idą równym tempem. Dzięki temu zdarza nam się kończyć przed terminem.

Wybieramy najlepsze technologie

Nierzadko spotykamy się z powstającymi dopiero budowami wg przestarzałych i nieefektywnych energetycznie technologii. To duży błąd, skazujący klienta na wyższe koszty ogrzewania czy straty ciepła. Wybierając Dom Pełen Energii masz pewność, że wybieramy wyłącznie rozwiązania energooszczędne i korzystne cenowo w perspektywie czasu.

 Jak wygląda budowa domu z nami?

Bezpłatna wycena budowy domu już za Tobą? Zobacz zatem w jaki sposób realizujemy marzenia naszych Klientów.

 

Możesz codziennie budzić się i stresować przebiegiem budowy lub powierzyć ją ekspertom, którzy zrealizują ten projekt dla Ciebie! Bazujemy na latach doświadczeń i rozwiązujemy napotkane problemy oszczędzając Ci kłopotu.

Jak odczytać powyższy koszt budowy domu?

Jesteśmy generalnym wykonawcą domów energooszczędnych. Oznacza to, iż w przeciwieństwie do działalności deweloperskiej, budujemy dom wg projektu wybranego przez klienta i na terenie przez niego wskazanym. Otrzymany wynik stanowi zatem szacunkowy koszt budowy domu na działce inwestora.

Nie masz działki budowlanej? Pomagamy wybrać taką, która umożliwi realizację konkretnego projektu >>

Nie masz projektu? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty na wykonanie projektu indywidualnego >>

Przy odczytaniu wyników powinieneś wiedzieć również, że budujemy domy energooszczędne. Oznacza to, że stosujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały oraz technologie. Dzięki temu, niezależnie od wybranego przez Ciebie źródła ogrzewania, Twoje rachunki będą dużo niższe niż przy budownictwie tradycyjnym. Ten niskoenergetyczny sposób użytkowania domu oznacza także wymierne korzyści dla środowiska naturalnego, które trwać będą przez cały okres użytkowania budynku.

Wycena obejmuje kompleksową budowę domu. Oznacza to, iż bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za budowę Twojego domu – od przygotowania gruntu pod budynek, skończywszy na przekazaniu kluczy. Naszą budowę rozpoczynamy od sporządzenia i podpisania umowy, w której zobowiązujemy się m.in. do ubezpieczenia budowy, użycia materiałów i technologii o konkretnych parametrach,  oddania budynku w konkretnym terminie, udzielenia gwarancji na powstały dom. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie procesu budowlanego nie zostaniesz obciążony niespodziewanymi kosztami, które nie zostały wcześniej przewidziane. 

Jak uzyskać bardziej szczegółową wycenę?

Zapraszamy do jednego z 6 naszych oddziałów w Poznaniu, Warszawie (Targówek i Dawidy), Łodzi, Wrocławiu lub Trójmieście. Na miejscu jeden z naszych doradców przedstawi Ci różne możliwości dotyczące materiałów i technologii. Jeżeli mieszkasz daleko lub z innego powodu nie możesz nas odwiedzić, zapraszamy do skorzystania z możliwości video rozmowy. Dzięki poznaniu Twoich preferencji, będziemy mogli precyzyjnie i bezpłatnie przygotować dla Ciebie  zestawienie kosztów budowy domu.  

Chcesz pominąć kalkulator wyceny od razu porozmawiać o konkretach? Zarezerwuj termin spotkania: +48 501 511 000 lub kontakt@dompelenenergii.pl

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała ze szczerej chęci pomagania ludziom w budowie domów energooszczędnych w osiągalnej dla nich cenie. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, bo wiemy, jak istotne jest wybudowanie wymarzonego domu. Nasz zespół tworzy kilkadziesiąt osób pracujących w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście oraz dzień w dzień na budowach w wielu lokalizacjach jednocześnie. Więcej o nas przeczytać można tutaj.

Skontaktuj się z nami
Poznań
Warszawa
Wrocław
Łódź
Trójmiasto
Lubuskie

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Warszawa Północ

ul. Zabraniecka 8L
II piętro
03-872 Warszawa

Warszawa Południe

al. Krakowska 38
05-090 Janki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Łąkowa 11
95-050 Konstantynów Łódzki

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Wschodnia 1A/1
81-575 Gdynia

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('location') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}